Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Suchecki Ryszard

Nazywam się Ryszard Suchecki, mam 48 lat i  mieszkam w gminie Subkowy. Byłem zdrowym, samodzielnym, pełnym radości mężczyzną, prowadzącym aktywny tryb życia. W 2013 roku doznałem wylewu krwotocznego z udarem mózgu, z przebiciem krwi do układu komorowego oraz z niedoczulicą połowiczną znacznego stopnia, którego skutkiem jest niedowład oraz paraliż całej lewej strony. Po zaawansowanej pracy z zespołami terapeutyczno-lekarskimi znów potrafię poruszać się samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego podparcia w postaci kuli, ale przede mną jeszcze ogrom pracy. Wzmożone napięcie mięśniowe sprawia, że lewa ręka i noga nie odzyskały funkcji. Od momentu wylewu, na ile to możliwe, intensywnie rehabilituję się w różnych ośrodkach, jednak większość placówek nie zapewnia wystarczającej ilości godzin terapii. Jedynie ze wsparciem specjalistycznej indywidualnej, lecz niestety kosztownej rehabilitacji metodami neurofizjologicznymi mam szanse na samodzielne funkcjonowanie i powrót do zdrowia. W obecnej chwili jestem dializowany  trzy razy w tygodniu po 5 godzin. Moim marzeniem jest możliwość prowadzenia samodzielnego i niezależnego życia.

 

WIĘC PROSZĘ PAŃSTWA O POMOC W POWROCIE DO NORMALNEGO ŻYCIA :)

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Suchecki, 4411 pomagają Państwo w walce o lepsze jutro. Z góry wszystkim i każdemu z osobna dziękuję za okazaną pomoc.

Suchecki Ryszard :)

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 500
Ulotkę wygenerowano: 30
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież