Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Stojanowska Julia

 

Julia urodziła się we wrześniu 2011 roku z oceną 10 punktów w skali Apgar. Jednak szybko zauważyliśmy, że nie pojawiają się u niej zachowania charakterystyczne dla kolejnych faz rozwoju zdrowego dziecka. Julia długo nie nawiązywała kontaktu wzrokowego, a problemy z napięciem mięśniowym długo nie pozwalały jej utrzymywać własnej główki. W wieku jednego roczku, gdy większość rówieśników Julii zaczynała chodzić, nasza córeczka z trudem samodzielnie siedziała. Mniej więcej wtedy pojawiły się pierwsze ataki epilepsji.

Dziś (styczeń 2015) epilepsja wydaje się być opanowana, a dzięki intensywnej rehabilitacji Julia coraz pewniej porusza się na własnych nogach. Coraz lepiej też rozumie otaczający ją świat, ale wciąż nie mówi. Jest wspaniałą, towarzyską i zawsze uśmiechniętą dziewczynką. Niestety, jej ogromne chęci i zapał w dalszym ciągu ograniczają możliwości. Dlatego chcemy prosić Państwa o pomoc.

 

POMÓŻ JULII W WALCE O ZDROWIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stojanowska, 2880 pomożecie nam Państwo w dalszej rehabilitacji, zakupie leków i sprzętu rehabilitacyjnego dla Julii.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2295
Ulotkę wygenerowano: 131
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież