Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Stępień Alina

 

Nazywam się Alina Stępień, mam 54 lata, jestem żoną i matką dwóch córek. Z zawodu jestem położną. Obecnie mój stan zdrowia nie pozwala mi na kontynuowanie mojej pracy. Od marca 2013 r. zmagam się z przewlekłą chorobą nowotworową - złośliwy rak jajnika. Aby zahamować jej rozwój w ciągu zaledwie 3 lat musiałam poddać się 26-tu intensywnym sesjom chemioterapii i 4-em zabiegom operacyjnym.

Ze względu na pogorszenie mojego stanu zdrowia, walczę o zakwalifikowanie do agresywnego leczenia tzw. ciepłą chemią. Leczenie jest kosztowne, przede mną jeszcze długa droga, ale najważniejsze, że daje mi ono szansę na powrót do zdrowia. Przez całe życie staram się iść z uśmiechem na twarzy i nigdy się nie poddawać. Biorę życie takim jakie jest, bo wiem, że na drugie nie mam szans. Walczę z chorobą każdego dnia! Zebrane środki chcę przeznaczyć na w miarę normalne i godne życie, konsultacje lekarskie, rehabilitację, a co najważniejsze na zakup leków, które umożliwią spowolnienie postępu choroby.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stępień, 2862 dasz mi szansę na dalszą walkę z chorobą, dodasz sił, a przede wszystkim dasz nadzieję!

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1373
Ulotkę wygenerowano: 168
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież