Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Steć Aleksandra

Ola od urodzenia nie słyszy i ma zdiagnozowany obustronny niedosłuch w stopniu głębokim. By móc nas usłyszeć jest protezowana specjalistycznymi aparatami słuchowymi i została zakwalifikowana do wszczepienia implantów. Operacje, a potem długa i kosztowna rehabilitacja są jedyną szansą i nadzieją na to, że Ola będzie słyszeć, mówić i pozna świat ze wszystkimi jego dźwiękami. Jest malutka i potrzebuje dużej stymulacji słuchowej, zajęć usprawniających i innych ćwiczeń, musi być pod stałą opieką specjalistów (audiologa, neurologopedy, logopedy, pedagoga, psychologa). Wszystko to jest niestety bardzo kosztowne dlatego prosimy o wsparcie. Dzięki Waszej pomocy Ola będzie miała szansę aby w przyszłości mogła samodzielnie żyć jak inni. Za każdą darowaną kwotę w imieniu Oli dziękujemy.

 

POMÓŻ OLI W WALCE O SŁUCH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Steć, 4858 wspomagacie Państwo nasze znagania o sprawność Oli.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 440
Ulotkę wygenerowano: 16
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież