Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Stasiak Elżbieta

Nazywam się Elżbieta Stasiak, mam 56 lat i w życiu nie myślałam, że będę korzystać z subkonta, jednak życie zadecydowało za mnie. Szok! 18-ty rok choruję na ASC (Ataksja Rdzeniowo-móżdżkowa), czyli na nieuleczalną chorobę. Bardzo słabo mówię, ręce moje są bezsilne, a nogami moimi jest wózek inwalidzki - po prostu nie chodzę. Ataksja rdzeniowo-móżdżkowa charakteryzuje się głównie zaburzeniami koordynacji ruchów kończyn górnych i dolnych, zaburzeniami gałek ocznych oraz dyzartrią. Objawy te spowodowane są uszkodzeniem układu nerwowego na poziomie pnia mózgu, móżdżku, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych.

Przebieg choroby jest postępujący i prowadzi z reguły do ciężkiego inwalidztwa. Mało tego 8 lat temu los "zafundował" mi jeszcze jedną "niespodziankę"- zachorowałam na RZS (Reumatoidalne Zapalenie Stawów) i straszny ból (też choroba nieuleczalna).

Mimo tych chorób staram się żyć w miarę "normalnie", uśmiecham się - może trochę inaczej i może trochę mniej... Wiem jednak, że te choroby źle trafiły, bo ja tak łatwo się nie poddam!

Dzięki fundacji AVALON, która udostępniła mi subkonto, proszę Państwa o wpłaty 1% podatku lub innych wpłat na moje subkonto. Fundusze zgromadzone dzięki Państwa wpłatom pomogą mi w leczeniu, zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, leków i dalszej intensywnej rehabilitacji, której wymagają obie moje NIEULECZALNE choroby, a na które mnie nie stać!

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stasiak, 582 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia.

Dziękuję Państwu za okazaną mi pomoc!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3359
Ulotkę wygenerowano: 463
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież