Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Stankiewicz Piotr

Mam na imię Piotrek. Mam 29 lat. W 2010 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałem uciśnięcia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest porażenie czterokończynowe. Po samym wypadku i wykonanej po nim operacji nie ruszałem ani ręką, ani nogą. Dzięki swojej determinacji, pobycie w szpitalu, rehabilitacji oraz wsparciu rodziny i bliskich osiągnąłem tyle, że potrafię wstać na nogi i stawiać pierwsze kroki! Bardzo się z tego cieszę, jednakże przede mną jest ciągły okres rehabilitacji i leczenia, aby utrzymać uzyskane rezultaty. Środki, które zbieram teraz na swoim subkoncie bardzo chciałbym przeznaczyć na nowatorską, przeprowadzaną zagranicą operację wszczepienia elektrod w rdzeń kręgowy, która mam ogromną nadzieję pozwoli mi ponownie normalnie chodzić.

POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stankiewicz, 533 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry serdecznie dziękuję za okazane wsparcie.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2661
Ulotkę wygenerowano: 239
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież