Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Stałęga-Machała Ewa

Mam na imię Ewa. 9 czerwca 2010 roku około godziny 10-tej moje życie zmieniło się całkowicie. W mojej głowie pękł naczyniak, a krew rozlała się w prawej części mózgu. To był udar krwotoczny (wylew). Miałam wtedy zaledwie 31 lat, ustabilizowane życie rodzinne i zawodowe. Na 3 miesiące opuściłam męża i moją maleńką,  6 - miesięczną wówczas córkę. Leżałam w szpitalu walcząc o życie. Lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie  operacji. Zwyciężyłam jednak, dostałam drugą szansę. Żyję, ale nie jestem w pełni sprawna. Mam niedowład lewej strony ciała. Po operacji, w kości czaszki mam wielką dziurę wypełnioną implantem. Proces zdrowienia jest długotrwały i kosztowny. Cały czas konieczna jest systematyczna rehabilitacja neurologiczna  i zakup leków, które na chwilę łagodzą ból i napięcie mięśniowe. Chciałabym wreszcie poruszyć ręką i chodzić bez podpierania się o laskę lub nie jeździć na wózku inwalidzkim. Ciągle mam nadzieję, że tak się stanie.

 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1 % swojego podatku lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem STAŁĘGA-MACHAŁA, 940 możesz mi pomóc w sfinansowaniu niezbędnej rehabilitacji i stopniowym powrocie do zdrowia. Dziękuję za wsparcie. Więcej informacji o mnie i moim leczeniu można przeczytać na www.ewasm.pl

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4576
Ulotkę wygenerowano: 399
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież