Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sosnowska Małgorzata

 

Nazywam się Małgorzata Sosnowska. W 2002 roku wracając z wakacji samochodem ze znajomymi uległam wypadkowi. Niestety okazało się, że mam uszkodzony rdzeń kręgowy i od piersi w dół jestem sparaliżowana. Po miesięcznej walce o życie, narodziłam się ponownie. Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano, chcecie wstać, ale wasze ciało Was nie słucha. Wszystkiego musicie uczyć się na nowo, każda codzienna czynność, którą do niedawna wykonywaliście niejako automatycznie, teraz wymaga od Was pełnego skupienia i niewyobrażalnego wysiłku. Każdego dnia uczycie się swojego „nowego” ciała, a właściwie jego ograniczeń i próbujecie wycisnąć z niego maksimum jego „nowych” możliwości. Rehabilitacja, stała się moim nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem. Ona daje mi nadzieję na prowadzenie w miarę normalnego życia. Poruszam się oczywiście na wózku inwalidzkim, korzystam z różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego, który jest niezbędny dla mnie do zachowania zdrowia i utrzymywania się w odpowiedniej kondycji. Pewną niezależność daje mi również możliwość prowadzenia samochodu, odpowiednio dostosowanego do moich potrzeb. Jednak cała ta moja walka o normalne życie, wymaga dużych nakładów finansowych. Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe.
 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiemSosnowska, 641 pomagacie mi Państwo żyć aktywnie i wspieracie mnie Państwo w moich codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2684
Ulotkę wygenerowano: 248
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież