Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Socha Maria

Witaj! Mam na imię Marysia i mam 10 lat. Jestem bardzo wesołą i, podobno, mądrą dziewczynką. Niestety w grudniu 2008 roku w Mikołajki zachorowałam na cukrzycę typu I. Potem pobyt w szpitalu i założenie pompy insulinowej - mojej przyjaciółki. Moja siostra - Hania (16 lat) również choruje na cukrzycę, więc było mi trochę prościej zrozumieć chorobę. Teraz chodzę do trzeciej klasy, uczę się angielskiego, jeżdżę na nartach, pływam, ćwiczę karate. Niestety koszt utrzymania pompy mojej i siostry oraz nasze leczenie kosztuje ok. 1000 - 1200 zł miesięcznie, więc jest to duże obciążenie dla naszych rodziców. Do tego trzeba doliczyć wyjazdy rehabilitacyjne, dojazdy do lekarza (mieszkamy dość daleko od CMiDZ w Katowicach), leki wspomagające i oczywiście obowiązkowa dieta. 

 

PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!

 

Proszę Was o jakąkolwiek pomoc, nawet najmniejszą. Jeśli chcesz pomóc, przekaż 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Maria Socha, 1453. Dziękuję za wszelką pomoc ja i moi rodzice!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2679
Ulotkę wygenerowano: 270
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież