Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Socha Hanna

Nazywam się Hanna Socha, mam 16 lat. Od 14 lat choruję na cukrzycę typu 1. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum, a w przyszłości chciałabym studiować. Trenuję koszykówkę, jeżdżę na nartach, pływam. Lubię czytać książki i kocham oglądać horrory. Początków swojej choroby nie pamiętam. Wiem, że mama ciągle musiała mnie pilnować i martwić się o mnie i o moją siostrę – Marysię, też chorą na cukrzycę, i oczywiście o finanse. Od 12 lat mam pompę insulinową, której utrzymanie kosztuje dość dużo pieniędzy. Doliczając do tego koszty rehabilitacji, leków, dojazdów do lekarza i inne, wychodzą duże sumy. Mama i tata są tak kochani, że codziennie wstają do nas w nocy, aby zmierzyć nam cukier. Czasem trzeba wstawać trzy, a nawet cztery razy. Miesięczny koszt leczenia (insulina, paski do glukometru, osprzęt do pompy, inne leki) to łącznie ok. 500 zł tylko dla mnie (a jest jeszcze Marysia).

 

PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!

 

Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc, przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Hanna Socha, 1454.

Dziękuję za wszelką pomoc ja i moi rodzice!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2684
Ulotkę wygenerowano: 287
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież