Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ślusarska Dominika

Nazywam się Dominika, mam 41 lat, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim. 4-lata temu mój świat się zawalił: zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi prawej. Przeszłam chemioterapie przedoperacyjną i mastektomię oraz wycięcie węzłów chłonnych (przez co mam obrzęk limfatyczny, grożący niedowładem ręki), doszła również cukrzyca. Mimo dobrych rokowań mój rak mi nie odpuścił, rok później odebrałam wynik: nowy nowotwór rozsiany w bliźnie, w tkance tłuszczowej i wokół, rak przewodowy (NST). Nie da się go usunąć operacyjnie, obejmuje za duży obszar i jest rozproszony. Okazał się zawzięty: chemiooporny i hormonooporny. W styczniu 2016 zaatakował płuco, a teraz 4 kręgi w kręgosłupie. Na chemioterapię obecnie dojeżdżam do Łodzi. Obecnie walczę z nawracającą wodą w opłucnej. Rozpoczęłam nową chemioterapię (ostatnią podobno w moim przypadku) wykorzystałam wszystkie możliwości. Muszę szukać badań klinicznych zarówno w Polsce jak i za granicą. Zaczynam stosować równocześnie metody niekonwencjonalne, które są bardzo drogie, ale musze wzmocnić już i tak wyczerpany długim leczeniem organizm. Konsultacje u specjalistów,szukanie nowych rozwiązań oraz leki - to wszystko dużo kosztuje! Błagam pomóż mi aby  MOJA BAŚŃ JESZCZE TROCHĘ POTRWAŁA  możesz mnie wesprzeć  symboliczną złotówką lub SMS-em, dla Ciebie to tak niewiele, a dla mnie dodatkowy dzień, tydzień, miesiąc życia BÓG ZAPŁAĆ ZA KAŻDĄ POMOC.

 

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ NIE POKONANYM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ślusarska, 4500 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

Z góry dziękuję za pomoc. Z poważaniem Dominika Ślusarska

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 15948
Ulotkę wygenerowano: 474
Ulotkę wysłano mailem: 64

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017