Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Ślązak Piotr

Nazywam się Piotr Ślązak. Urodziłem się 1.X.1975 roku. Jestem niepełnosprawny z powodu Mózgowego Porażenia Dziecięcego, nie chodzę samodzielnie, ale staram się być pełnoprawnym obywatelem tego świata. Mam dyplom Zawodowego Studium Informatycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Trzy lata pracowałem przez Internet jako informatyk, lecz firma została rozwiązana. Obecnie szukam pracy. Piszę palcem nogi na komputerze, również nogą namalowałem obraz, który został sprzedany na aukcji Jurka Owsiaka. Zyskała na tym moja wiara w siebie i tych ludzi, którzy pomimo mojego bardzo dużego uszkodzenia ruchowego wiele mnie w życiu nauczyli i okazali serdeczności. Pomogłem chorym dzieciom, bo wiem, co to znaczy. 

Jestem niepełnosprawny od urodzenia, ale nie poddaję się. Mimo wielu trudności cały czas brnę do przodu i robię wszystko, żeby było lepiej. W pewnym okresie mojego życia byłem w Budapeszcie w Instytucie Rehabilitacji, aby bardziej się usprawnić. Jeśli potrzebuję się przemieścić, odpycham się nogą. Sam nauczyłem się pracować na komputerze. Wszystko co mam, zdobyłem dzięki ogromnej pracy, bardzo silnej woli, pomocy rodziców i brata. Tata umarł. Teraz pomaga mi Mama i brat, który z nami nie mieszka. Pomagam im na tyle, ile mogę. Ja potrzebuję ich pomocy, więc oni otrzymują ode mnie coś w zamian. Mam również wielkie wsparcie od moich przyjaciół, którzy zawsze chętnie podają mi swą dłoń, kiedy coś mnie trapi. W moim życiu ważne są również marzenia. Nie użalam się nad sobą, jestem szczęśliwy, że tak wiele osiągnąłem. Wciąż walcząc mam nadzieję na lepsze jutro i dlatego mam w sobie ogromną pogodę ducha. Uśmiech to moja specjalność. 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem ŚLĄZAK, 669 pomagacie mi Państwo w zebraniu środków na rehabilitację i likwidację barier architektoniczny w moim bloku.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2840
Ulotkę wygenerowano: 282
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież