Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Skrzypkowska Hanna

Nazywam się Hanna Skrzypkowska i mam 23 lata. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym. Choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową, której konsekwencją jest niedowład kończyn dolnych. Staram się korzystać z życia tyle ile mogę oraz pokonywać wszelkie przeszkody, z którymi mam styczność. Studiuję na II roku Zarządzania w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. W swoim krótkim życiu przeszłam wiele operacji. Poruszam się o kulach na krótkie dystanse oraz na wózku inwalidzkim na dłuższe dystanse. Pragnęłabym być w pełni samodzielna, aby w przyszłości być jak najmniej zależna od drugiej osoby. W samodzielnej egzystencji pomoże mi rehabilitacja. Od 6 lat zmagam się również z cukrzycą typu I. W codziennym funkcjonowaniu pomaga mi pompa insulinowa dozująca odpowiednią ilość insuliny. Przekazane przez Państwa pieniądze pomogą mi w opłaceniu rehabilitacji, która jest niezbędna, abym była w pełni sprawna, oraz osprzętu do pompy insulinowej, bez którego nie mogę funkcjonować.

 

WSPOMÓŻ MOJĄ REHABILITACJĘ!

 

Przekazując  1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Skrzypkowska, 1428 pomagają mi Państwo w codziennym życiu i rehabilitacji.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2350
Ulotkę wygenerowano: 279
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież