Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sikorska Ewelina

W roku 2016 roku dzięki Państwa wsparciu finansowemu, udało mi się wyjechać na turnus rehabilitacyjny w Gnojniku do Ośrodka "Ewa". Zabiegi, którym zostałam podana poprawiły znacznie moją sprawność manualną rąk oraz rozluźniły ciało, a zabiegi w grocie solnej poprawiły odporność organizmu, natomiast masaż gorącymi kamieniami poprawił krążenie krwi. W tym roku spełniło się także moje wielkie marzenie wyjazdu na turnus z wolontariuszem, a pobyt z nim sam na sam zwiększył moją wiarę we własne możliwości.Moje plany na kolejny rok to wyjazd na turnus rehabilitacyjny nad Jezioro Białe. Marzę o tym by być bardziej samodzielną,  do tego potrzebne są duże nakłady finansowe. Zabiegi, które poprawiłyby moje funkcjonowanie w życiu społecznym to hipoterapia, pająk, zajęcia na basenie. Jednak nadal potrzebna mi jest intensywna i systematyczna rehabilitacja, dlatego proszę o przekazanie jednego procenta na moją rzecz. Efekty turnusów rehabilitacyjnych motywują mnie do wyciągnięcia ręki do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Trudno mi prosić o pieniądze, wiedząc, że każdy z nas ma swoje problemy, troski i smutki, ale to właśnie dzięki DARCZYŃCOM mogę dostać szansę na kompleksową rehabilitację, a tym samym możliwość lepszego funkcjonowania w przyszłości. Pragnę z Państwa pomocą zmniejszyć dystans dzielący mnie od w pełni sprawnych osób. 

 

POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sikorska, 1071 pomagacie mi Państwo w walce o samodzielność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4893
Ulotkę wygenerowano: 327
Ulotkę wysłano mailem: 104

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież