Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Segeń Arkadiusz

Nazywam się Arkadiusz Segeń, jednak wolę swoje drugie imię i dlatego dla całej rodziny i znajomych jestem Piotr. Urodziłem się w 1977 r. w Szczecinie. Lubię jeździć nad morze, lubię zwierzęta, a szczególnie konie. Czasami przeczytam jakąś książkę, ale zajmuje mi to bardzo dużo czasu. Słucham muzyki i jestem wiernym fanem programu „Jaka to melodia”. Lubię też grać w warcaby. Co mi jest? Od 4 roku życia zaczęły się częste wizyty u lekarzy i niestety złe diagnozy. Miałem 7 lat, gdy skierowano mnie na tomograf i szybka decyzja o operacji. A to wszystko przez   glejaka nerwu wzrokowego / prawej półkuli. Operacja zakończyła się częściową utratą wzroku. Potem seria naświetlań i nieciekawe rokowania na przyszłość. Później pojawiła się padaczka, rzadko, ale daje o sobie znać i pogarsza mój stan. Dzieciństwo nie było dla mnie łatwe, ale najważniejsze, że byłem samodzielny. I żyję wbrew temu co przepowiadali lekarze. Po ok. 20 roku życia moja sprawność fizyczna zaczęła się pogarszać. Potykałem się, przewracałem się na prostej drodze, traciłem równowagę. Moje ciało nie do końca mnie słuchało. Dzisiaj potrzebuję już opieki 24 godziny na dobę. Nie jestem w stanie sam się poruszać nawet po mieszkaniu. Moje osiągnięcia to krótki spacer przy ambonie, ale wyłącznie z asekuracją drugiej osoby. Na dłuższe wyjścia niestety muszę przesiadać się na wózek. Pogarszająca się sprawność fizyczna - niedowład lewej strony, problemy z mową, z przełykaniem, pogarszający się słuch (noszę aparat) to wszystko, to skutki uboczne po radioterapii, które z dnia na dzień się pogłębiają. Mieszkam z rodzicami i to oni pomagają mi w codziennych czynnościach, wożą na rehabilitację i próbują opóźnić postępującą niepełnosprawność, starają się zmniejszać bariery architektoniczne w moim otoczeniu. Rehabilitacja z NFZ (dwa razy w roku) to dla mnie za mało, a i tak nie wiem czy to wkrótce się nie skończy, bo osoby w moim stanie powinny mieć rehabilitację domową, na którą czeka się od dwóch do trzech lat. Dlatego jestem zmuszony prosić dobrych ludzi, o pomoc finansową. Pomoc na rehabilitację, na dofinansowanie wyjazdów rehabilitacyjnych, na sprzęt rehabilitacyjny itp.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Segeń, 6486 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność i samodzielność. Serdecznie dziękuję i będę bardzo wdzięczny.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3567
Ulotkę wygenerowano: 93
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a