Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sażniewa Daria

Jestem Daria! Jestem ciekawską i wesołą siedmiolatką. Mam dużą, kochającą Rodzinę - mamę, tatę, starszego dziesięcioletniego brata i młodszego kilkumiesięcznego braciszka.

Mówią mi, że mam autyzm. Właściwie, to nie wiem co to jest, ale mam duże trudności ze zrozumieniem otaczającego mnie świata. Nie lubię zmian, boję się krzyku lub płaczu innych dzieci, drażnią mnie niektóre dźwięki, zapachy, gryzą ubrania. Za to lubię kąpać się. Całe dnie spędzam pluskając się w wannie! Mama czasem narzeka na wysokie rachunki, i na to, że wszędzie w łazience rozchlapana jest woda. Bardzo też lubię zajęcia z Panią od integracji sensorycznej, uwielbiam skakać i gimnastykować się. A najbardziej lubię rysować! Poprzez rysunki wyrażam siebie, swoje emocje i myśli. Fascynują mnie też litery, kolory, kształty i cyfry. Sama nauczyłam się liczyć do 10 po angielsku, po polsku, po rosyjsku, a nawet po chińsku i po hiszpańsku! Znam też calutki alfabet!

Mimo wszystkich moich sukcesów przede mną długa droga i wiele godzin kosztownych terapii. Możesz mi pomóc, przekazując 1% podatku na moje subkonto. To mały gest, który jest dużym wsparciem dla mnie i moich rodziców.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Sażniewa, 1693 pomagacie nam Państwo w zebraniu środków na długotrwałą terapię i rehabilitację Darii. Pomaganie jest proste! Przekonaj się o tym! Dziękuję :)

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2084
Ulotkę wygenerowano: 226
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież