Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sawicki Oliwier

 

Oliwier urodził się jako wcześniak w 30 tygodniu ciąży z masą urodzeniową 1470g, z przepukliną oponowo - rdzeniową potocznie zwaną rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. W pierwszej dobie życia przeszedł operację ratującą życie polegającą na zamknięciu przepukliny. W pierwszym roku życia był operowany siedmiokrotnie (m.in. wszczepienie zastawki oponowo-przedsionkowej, perforację przewodu pokarmowego i założenie ileostomii, wymiany zastawek). Mimo trudnego pierwszego roku życia, Oliwier rokuje nieźle. Obecnie ma 4 lata. W ubiegłym roku przeszedł operację neurochirurgiczną polegającą na odkotwiczeniu stożka rdzenia kręgowego. Dzięki intensywnej rehabilitacji chodzi w ortezach grafo, ale w sposób bardzo nieprawidłowy oraz w ortezach Hkafo o kulach. Psychicznie rozwija się prawidłowo. Ma szanse na normalne życie i chodzenie tylko w obuwiu ortopedycznym (90% dzieci z tą wadą jeździ na wózkach inwalidzkich). Na skutek neurogennego pęcherza wymaga codziennego cewnikowania. Nadal pozostaje pod stałą opieką poradni neurologicznej, neurochirurgicznej, ortopedycznej, urologicznej i okulistycznej.  Konieczne są środki na rehabilitację, sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze.

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon (KRS 0000270809)  z dopiskiem Sawicki, 5163  wspomagacie nas Państwo w codziennych zmaganiach.

 

Więcej szczegółów odnośnie naszej historii choroby znajdziecie Państwo na facebook.com/jedenprocencik

Dziękujemy. Marzena, Maciej Sawiccy

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 694
Ulotkę wygenerowano: 48
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież