Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sadowski Tomasz

Mam na imię Tomek. Dnia 20.12.2008 r. przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych zostałem potrącony przez jadący z nadmierną prędkością samochód. Trafiłem na OIOM w stanie ogólnym krytycznym. Kilka miesięcy pozostawałem w głębokiej śpiączce z powodu ciężkiego urazu głowy i twarzy. W wyniku wykonanych wysokospecjalistycznych badań stwierdzono u mnie stłuczenie i obrzęk mózgu, uszkodzenie pnia mózgu oraz silne stłuczeniu płuc. 

W wyniku zdarzenia doznałem porażenia czterech kończyn, coraz bardziej postępują skostnienia okołostawowe. Jestem niezdolny do samodzielnej egzystencji. Mam orzeczony I stopień niepełnosprawności, obecnie poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego przy pomocy rodziny.

Moja rodzina wykorzystała już wszelkie dostępne możliwości leczenia, ale zaczyna brakować nam środków. Moją jedyną szansą na utrzymanie sprawności pozwalającej mi na przemieszczenie się z łóżka na wózek inwalidzki jest ciężka i kosztowna rehabilitacja do końca mojego życia. Jednakże rehabilitacja jest bardzo droga, dlatego zwracam się z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem SADOWSKI, 1200.

Słowami w pełni nie wyrażę swojej wdzięczności. Wierzę jednak, że każdy wie, jaka jest ona ogromna.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4510
Ulotkę wygenerowano: 391
Ulotkę wysłano mailem: 5

Komentarze  

0 #1 Robert Moskwa 2017-01-25 16:05
Panie Tomaszu, zależy mi bardzo, aby zamienić z Panem kilka zdań na temat Pana dalszej rehabilitacji oraz środków na nią. Niestety, nie mam z Panem kontaktu. Mój numer: 603 035 072
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież