Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Romański Grzegorz

W listopadzie zeszłego roku nasze życie wywróciło się go góry nogami. Wraz z nagłym zatrzymaniem akcji serca Grzesia. Po tym śpiączka. Strach, ból i jednoczesna wiara w cud, mimo pesymizmu lekarzy. Dzięki Waszej pomocy jeden cud już się zdarzył, dziękujemy z całego serca! Grzesiek po 9 miesiącach wybudził się ze śpiączki. Dzięki pobytowi w wyspecjalizowanej placówce, za którą niestety trzeba płacić, nasze największe marzenie spełniło się. Lekarze nie dawali na to szans, ale on się obudził. Najbliższy rok będzie decydujący dla jego powrotu do sprawności. Najbliższe 12 miesięcy po wybudzeniu to największa szansa na odzyskanie sprawności. Grzesiu się nie poddaje, dzielnie ćwiczy, my jego najbliżsi również. Do walki o jego sprawność potrzebuje intensywnej rehabilitacji, a ta kosztuje. Teraz liczy się czas. Terminy na państwową rehabilitację skazują Grzesia na leżenie w łóżku. Dlatego jego sprawność zależy od Waszych dobrych serc. Pomóżcie mu wrócić do sprawności.

 

PRZEKAŻ 1%! DOBRO WRACA!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Romański, 2798 wspierają Państwo powrót do zdrowia mojego męża.

Dziękuję i pozdrawiam,

Katarzyna Romańska

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2227
Ulotkę wygenerowano: 243
Ulotkę wysłano mailem: 5

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież