Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Romańczuk Wiesław

Mój mąż, Wiesław, po rozległym wylewie z pękniętego tętniaka olbrzymiego potrzebuje stałej rehabilitacji. A wszystko stało się dnia 25 września 2013 r., gdy pojechał do pracy jako zwykły i zdrowy mężczyzna, jednak już w takim stanie nie powrócił. Pracował jako kierowca ciężarówki. Rano, gdy nie można było nawiązać z mężem kontaktu, został znaleziony w ciężarówce w stanie krytycznym, a wszystko działo się w nocy w czasie snu. Po reanimacji został przewieziony na Oddział Intensywnej Terapii. Po wielomiesięcznej walce o życie, licznych powikłaniach, takich jak 6 krotne zapalenie płuc czy wodogłowie, przebudził się i nawiązał kontakt wzrokowy. Po 8 miesiącach usunięto rurkę tracheotomijną i udało się nawiązać kontakt słowny. Stwierdzono u męża czterokończynowe porażenie z większym naciskiem na lewą stronę. W obecnej sytuacji potrzebuje bardzo długiej, intensywnej i kosztownej rehabilitacji oraz całodobowej opieki. Rehabilitacja z NFZ jest tylko kroplą w morzu potrzeb. Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc.

 

POMÓŻ WIESŁAWOWI W POWROCIE DO ZDROWIA

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Romańczuk, 4037 pomagają Państwo Wiesławowi w codziennych zmaganiach.

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 929
Ulotkę wygenerowano: 127
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież