Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Rogal Przemysław

Witam, mam na imię Przemek. Mam 41 lat. W 2008 r. przeżyłem pożar w mieszkaniu, czego wynikiem były liczne oparzenia i przeszczepy skóry prawej nogi. Myślałem, że to koniec traumy. Tego samego roku nabawiłem się zapalenia płuc. W następnym roku okazało się że mam miażdżycę kończyn dolnych. W trybie pilnym wstawiono mi stenty, dzięki czemu mogłem nareszcie cieszyć się aktywnym trybem życia. Niestety, radość nie trwała długo. W 2010 r. zdiagnozowano tętniaka w pechowej nodze, a w sierpniu 2013 r. niedokrwienie było już tak duże, że nogi nie dało się uratować. Amputowano ją na poziomie uda. Jedynym moim dochodem jest bardzo skromna pomoc z OPS.  Bardzo chciałbym wrócić do sprawności fizycznej, podjąć pracę i nie być zależnym od innych. W tym celu potrzebuję funduszy na protezę, która jest bardzo kosztowna. Obecnie posiadam protezę tymczasową, na której ciężko jest się poruszać. Dochodzą do tego leki i rehabilitacja. Dawniej nikomu nie odmawiałem pomocy, lecz teraz to ja proszę o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, za co będę ogromnie wdzięczny. Od roku Kochani siedzę na wózku, ale chcę chodzić i pomagać innym! Ostatnio przeszedłem następną operację wstawienia stentów, chcieli mi amputować lewą nogę. Powiedziałem NIE. Najpierw leczymy, a później będzie dobrze… Każdemu życzę zdrowia..

PROSZĘ O POMOC W WALCE O NIEZALEŻNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rogal, 3261 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1831
Ulotkę wygenerowano: 276
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież