Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Rodak Waldemar

Szanowni Państwo!

Nazywam się Waldemar Rodak, mam 52 lata, jestem ojcem trójki dzieci. Mam dla kogo żyć... W 2012 roku zdiagnozowano u mnie Postępujące porażenie nadjądrowe PSP, inaczej zespół Steele-Richardsona-Olszewskiego. To rzadka, nieuleczalna choroba neurodegeneracyjna ośrodkowego układu nerwowego, która szybko postępuje i nieuchronnie prowadzi do unieruchomienia. 

Przy diagnozie usłyszałem, że zostało mi najwyżej kilka lat życia. Na początku nie mogłem pracować, później nie mogłem chodzić i wykonywać najprostszych czynności, teraz już prawie nie widzę, nie mogę mówić, jeść i pić. Czekam na założenie sondy donosowej lub tzw. PEG-a - żywienie pozajelitowe. Sam, bez pomocy rodziny nie jestem w stanie funkcjonować. Potrzebuję pomocy na rehabilitację, która spowolni nieubłagalny zanik mięśni i poprawi jakość życia.

 

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Rodak, 5762 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą. Z góry dziękuję za okazane serce i chęć wsparcia mojej osoby.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 273
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież