Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Roczniok Adam

Mam na imię Adam. W trzecim roku życia zdiagnozowano u mnie chorobę Charcota-Mariego-Tootha. Do 27 roku życia poruszałem się o własnych siłach lub pomagając sobie kulą ortopedyczną. Aktualnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Moim celem jest powrót do sprawności sprzed co najmniej 6-ciu lat, a jedynym sposobem, żeby to osiągnąć, jest ciągła rehabilitacja. Przekazane przez Państwa pieniądze, chciałbym wykorzystać na zakup platformy schodowej - pionowej, dzięki której bez problemu będę mógł pokonywać schody prowadzące do mojego domu, ponieważ aktualnie robię to na czworaka. Kolejnymi wydatkami, które chciałbym pokryć z tych pieniędzy to nowy wózek (aktywny) oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych.

 

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO LEPSZEJ SPRAWNOŚCI

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Roczniok, 4140 pomogą mi Państwo w powrocie do lepszej sprawności. Dodatkowo będzie to niezbędna pomoc na pokrycie kosztów rehabilitacji i potrzebnego sprzętu ułatwiającego codzienne funkcjonowanie. Za każdą pomoc serdecznie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3098
Ulotkę wygenerowano: 207
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież