Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Reuter Wiktor

Nazywam się Wiktor Reuter. Mam 16 lat. Urodziłem się z dziecięcym porażeniem mózgowym, epilepsją i autyzmem. Żyję w swoim zamkniętym świecie, wymagam pomocy przy codziennych czynnościach. Nie umiem mówić, niewiele rozumiem, poruszam się na wózku inwalidzkim. Wymagam stałej 24-godzinnej opieki, specjalnej diety, odpowiedniej terapii i rehabilitacji, jak również regularnych wizyt u okulisty, gastrologa, neurologa i psychologa. Dzięki tej pomocy moje życie jest łatwiejsze, jednak wymaga ono niemałych nakładów finansowych mojej niezamożnej rodziny. Dlatego chciałbym serdecznie prosić o pomoc w formie wsparcia finansowego mojego leczenia. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Jestem podopiecznym Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Modlitwa i czyn” w Zabrzu oraz Stowarzyszenia „Jaskółka” w Rudzie Śląskiej.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Reuter, 4906 wspomagacie mnie Państwo w walce o sprawność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 433
Ulotkę wygenerowano: 24
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież