Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Przybysz Mariusz

Nazywam się Mariusz Przybysz, mam obecnie 34 lata. W 2006r. najechał na mnie samochód, co spowodowało u mnie rozległe obrażenia, m.in. wielo-odłamowe złamanie miednicy, kości krzyżowo-lędźwiowych oraz przerwanie tętnicy udowo-podkolanowej. Przeszedłem dwie operacje, które uratowały mi życie. Lekarze zatamowali wyciek krwi, ale przez brak ukrwienia groziła mi amputacja kończyny. Udało się do tego nie dopuścić, ale konsekwencją jest niedowład oraz niewłaściwe ukrwienie kończyny. Przeszedłem później kolejne 3 operacje, które służyły usprawnieniu stanu zdrowia i unerwieniu kończyny. Choć brak w niej przewodzenia nerwów, pozwala mi na poruszanie się i odsunięcie myśli o poruszaniu się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Z powodu obrażeń po wypadku przeszedłem również operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego. Teraz przede mną rehabilitacja i wieloletnia walka o utrzymanie właściwego stanu endoprotezy, którą dopiero po 20 latach będę musiał wymienić na nową.

Moja sytuacja finansowa jest trudna. W 2014 r. zostałem pozbawiony renty przez ZUS. Codzienność życia jako osoba niepełnosprawna jest bardzo ciężka. Zakup leków i dostęp do rehabilitacji jest ogromnym kosztem, nie do utrzymania przez przeciętnego człowieka bez pomocy innych.

Dlatego zwracam się do Państwa jako ludzi honorowych i chętnych nieść pomoc potrzebującym z prośbą o wsparcie dla mojej osoby w codziennych trudnościach związanych z życiem codziennym.

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Przybysz, 1702 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia. Z góry dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2316
Ulotkę wygenerowano: 339
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież