Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piotrowski Adrian

Nazywam się Adrian Piotrowski, wraz z siostrą urodziłem się w 34 tygodniu ciąży, 26 kwietnia 2015r. Po przyjściu na świat miałem problemy z oddychaniem. Po kilku dniach stwierdzono, że mam zmiany w mózgu spowodowane niedotlenieniem. Moje nerwy wzrokowe są blade co może skutkować ślepotom. Nie widziałem jeszcze twarzy moich najbliższych, reaguję jedynie na światło. Nadal samodzielnie nie siedzę, ale jestem pionizowany i to z czego mama jest bardzo dumna: przestałem płakać podczas ćwiczeń.

Jedyną szansą dla mnie jest szeroko ukierunkowana rehabilitacja ruchowa i wzroku, oraz stymulacja całego rozwoju psychoruchowego, które naprawdę przynoszą efekty. Mama marzy o terapii komórkami macierzystymi, zaczynamy działania w tym kierunku.

Rodzice bardzo się starają o lepsze jutro dla mnie, ale bez pomocy ludzi dobrej woli, jest to niemożliwe. Zbieramy na liczne rehabilitacje, leczenie, wyjazdy do specjalistów, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, oraz na turnusy rehabilitacyjne (koszt jednego to około 5500zł za 2 tygodnie, zaleca się takie 4 w roku).

 

POMÓŻ ADRIANKOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ. PODARUJ 1% A ON ODWDZIĘCZY SIĘ 100% UŚMIECHEM

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piotrowski, 5708 pomagacie Państwo Adriankowi w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Dziękujemy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1112
Ulotkę wygenerowano: 64
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież