Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Pielaszek Bogusław

 

Witam. Mam na imię Bogusław. Od listopada 1998r. poruszam się na wózku inwalidzkim na skutek tragicznego wypadkiem komunikacyjnego na terenie Słowacji. Doznałem wówczas złamania kręgosłupa na odcinku piersiowym i trwałego urazu rdzenia kręgowego, w wyniku czego jestem sparaliżowany od pasa w dół.

Mimo, iż w wypadku zginęło pięć osób, wiele było poważnie poszkodowanych, a jego sprawcę uznano winnym i spędził w słowackim więzieniu kilka lat, to z powodu matactw sądów i adwokatów słowackich, przy biernej postawie i braku zaangażowania przedstawicieli władz polskich, nikt z poszkodowanych nie otrzymał żadnego odszkodowania ani zadośćuczynienia. 

Miałem wtedy 44 lata i jak do tej pory, mogłem jedynie liczyć na najbliższą rodzinę i przyjaciół. Chociaż poruszam się na wózku inwalidzkim, staram się żyć aktywnie i robić wiele, aby nie obciążać ich swoją niepełnosprawnością. 

Zebrane środki chciałbym przeznaczyć na dalsze, w miarę normalne i aktywne życie, rehabilitację, zakup i naprawę sprzętu związanego z rehabilitacją i samodzielnym poruszaniem się.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem PIELASZEK,1398 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

Będę wdzięczny za każdą pomoc i wsparcie finansowe .
Pielaszek Bogusław (kontakt ze mną: bogusław_pielaszek @wp.pl)

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2427
Ulotkę wygenerowano: 214
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież