Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piaskiewicz Kamil

Kamilek urodził sie w 2008 roku. Chłopiec cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. Niewielką część wzroku, która mu pozostała, lekarze szacują na zaledwie 30% prawego oczka. Lewe oczko jest tylko czułe na światło. Kamilek ma dwie siostry. Róża ma 9 lat. Jagódka 11 lat i, podobnie jak Kamilek, prawie nie widzi. Cała trójka uczęszcza do szkoły podstawowej w Radwankach. Kamilek wraz z Jagódką dojeżdzają 90 km do Poznania do Poradni dla Słabowidzacych na rehabilitację. Ponadto, dzieci są pod opieką okulisty w Wągrowcu oraz neurologa w Pile. Mieszkamy we wsi Podstolice gm. Budzyn, więc dojazdy do odległych miast są kosztowne, gdyż nie mamy samochodu i wynajmujemy kierowcę. Specjaliści proponują kosztowne pomoce optyczne, na które nas zwyczajnie nie stać. Ojciec dzieci nie może podjąć pracy, gdyż pomaga w wychowywaniu całej trójki, ponieważ matka dzieci jest również osobą prawie niewidomą. Utrzymujemy się z renty i świadczeń wypłacanych z GOPS. Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

 

WSPOMÓŻ KAMILKA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piaskiewicz, 1110 pomagacie nam Państwo w walce z chorobą naszego synka.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2900
Ulotkę wygenerowano: 306
Ulotkę wysłano mailem: 92

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież