Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Nowik Marta

Marta ma 31 lat. Urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Mama opuściła Martę i nie utrzymuje z nią kontaktów - Martę samodzielnie wychowuje tata. Marta nie mówi, nie chodzi samodzielnie. Rozumie proste polecenia a porusza się czworakując - jest leczona na padaczkę. Bardzo dużym utrudnieniem w codziennym funkcjonowaniu Marty są warunki mieszkaniowe. Marta mieszka w mieszkaniu kwaterunkowym na trzecim piętrze w bloku bez windy, co uniemożliwia jej wychodzenie z domu. Marta potrzebuje stałej opieki. Systematyczna rehabilitacja w specjalistycznych ośrodkach pomoże w usprawnieniu i ułatwi codziennie funkcjonowanie. Chcemy aby Marta zamiast być zamknięta w czterech ścianach, mogła wyjść z domu na spacer. Sytuacja finansowa Marty jest ciężka. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w pokryciu kosztów dalszej opieki i rehabilitacji Marty.

 

POMÓŻMY MARCIE WYJŚĆ Z DOMU

 

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji AVALON z dopiskiem Nowik, 908 pomagacie Państwo w leczeniu i rehabilitacji Marty.

Z góry serdecznie dziękujemy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2035
Ulotkę wygenerowano: 212
Ulotkę wysłano mailem: 11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież