Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Matyasik Michał

Nazywam się Michał Matyasik, mam 26 lat i jestem mieszkańcem Jaworzna (woj. śląskie). Od 13 roku życia zmagam się z ciężką postacią reumatoidalnego zapalenia stawów. RZS to przewlekła choroba objawiająca się uciążliwymi bólami oraz uszkodzeniami stawów i narządów wewnętrznych.

 

Przez lata aktywności choroba doprowadziła do znacznego wyniszczenia mojego organizmu, a zastosowane leczenie nie przyniosło zamierzonego efektu. Konsekwencją zastosowanych terapii są skutki uboczne w postaci wielu chorób towarzyszących takich jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, osteoporoza, stłuszczenie wątroby, kompresyjne złamania kręgów.

 

Aby choć w minimalnym stopniu móc się usamodzielnić i zmniejszyć bariery, które ograniczają moją egzystencję w społeczeństwie, niezbędny jest zakup specjalistycznego sprzętu likwidującego bariery, z którymi spotykam się codziennie.

 

Dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku dochodowego lub darowizny na moje subkonto w FUNDACJI AVALON z dopiskiem Matyasik,1701. Każda, nawet najmniejsza pomoc pozwoli na likwidację barier, z którymi się zmagam oraz swobodne funkcjonowanie w społeczeństwie i realizowanie postawionych sobie celów.

 

Więcej informacji na www.wspierajmichala.pl

Serdecznie dziękuję za okazane mi wsparcie!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2653
Ulotkę wygenerowano: 240
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież