Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Malcherek Patrycja

Nazywam się Patrycja Malcherek. Mam 27 lat. Do grudnia 2008r. byłam zdrową osobą, studentką pedagogiki z wieloma planami na przyszłość. Nagle w niespodziewany sposób doszło u mnie do pęknięcia naczynia na kręgosłupie w odcinku szyjno-piersiowym co w konsekwencji spowodowało paraliż. Przeszłam operację jego usunięcia. Od tego momentu moje życie diametralnie się zmieniło. W dalszym ciągu niedowład utrzymuje się w kończynach dolnych. Intensywna rehabilitacja spowodowała, że w tej chwili poruszam się o kulach na niedalekie odległości, jednak w dalszym ciągu muszę także korzystać z wózka inwalidzkiego. Dodatkowo w maju 2013 wykryto u mnie cukrzycę I typu, insulinozależną. Aby móc w miarę normalnie i samodzielnie funkcjonować potrzebna mi jest ciągła rehabilitacja, która jest niestety kosztowna.

 

PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Malcherek, 1417 możesz mi pomóc w powrocie do zdrowia. Za każdą udzieloną pomoc będę bardzo wdzięczna.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2541
Ulotkę wygenerowano: 221
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież