Przekaż 1,5% Fundacji Avalon, byśmy mogli wspierać osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore.

Zdjęcie grupowe dużej liczby osób z niepełnosprawnościami i osób bez niepełnosprawności na imprezie sportowej.

Edukujemy, wspieramy, rehabilitujemy, promujemy aktywność fizyczną!

Dziewczyna na wózku przy stoliku z laptopem.

Wsparcie finansowe – subkonto

Udostępniamy wygodne narzędzie umożliwiające gromadzenie środków pieniężnych pochodzących z różnych źródeł – darowizn, 1,5% podatku, czy zbiórek prowadzonych w wybranych portalach internetowych.

Załóż subkonto
Dwa zdjęcia jedno pod drugim: na pierwszym psycholog siedzi przy stoliku z uśmiechniętym chłopcem na wózku. Na drugim fizjoterapeuta pcha wózek, na którym znajduje się kobieta z amputowanymi nogami, znajdują się na dworze.

Aktywna rehabilitacja dla dzieci i dorosłych

Wierzymy, że kluczem do zwiększania sprawności i samodzielności jest systematyczna rehabilitacja. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów podchodzi do każdego pacjenta i pacjentki indywidualnie. Pamiętamy o tym, że człowiek jest całością – dbamy zarówno o ciało, jak i ducha.

Rozpocznij rehabilitację

Misja Fundacji

Chcemy świata bez barier, w którym osoby z niepełnosprawnościami są aktywne i mają szanse na realizację swoich planów oraz ambicji.

Zależy nam na zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnościami.

Poznaj Fundację Avalon
Na zdjęciu pacjentka z fizjoterapeutą podczas zajęć.

Nasi podopieczni

Podopiecznych

Lat działalności

400 mln

Wypłaconych środków

Projektów

Bądź na bieżąco!

Wolontariuszka trzyma mikrofon podczas wypowiedzi Marty Lorczyk z Zespołu Eksperkiego Projektu Sekson podczas III Konferencji.

Wolontariat

Jeżeli chciałbyś pomóc, nie boisz się wyzwań i potrafisz podchodzić do rozwiązywania problemów od różnych stron, to trafiłeś we właściwe miejsce!

Beneficjenci o Fundacji

• Marek po rehabilitacji w wodzie na basenie prowadzonej przez P. Karolinę był rozluźniony, miał werwę, chęć do życia. Bardzo dziękujemy za podniesienie jakości życia. Przed pandemią dzięki pracy Pani Kasi i Anety (logopedek) Marek coraz ładniej poprawnie mówi. Osoby z otoczenia, w którym się poruszał sam, mogły go zrozumieć. Dziękujemy za wspaniałą pracę. Teraz trochę się cofnął w mowie ale na pewno wróci do prawidłowości przy Pani Dorocie. Widać, że ma fantastyczne podejście i fachowe.

Mewa z logo Fundacji Avalon

Rodzice Marka z Warszawy

• Fundacja Avalon zapewnia mi efektywną rehabilitację od wielu lat. Organizacja zajęć oraz ich merytoryczne przygotowanie są na najwyższym poziomie. Atmosfera na zajęciach jest doskonała i dodatkowo pozytywnie wpływa na efekty rehabilitacji. Wszyscy fizjoterapeuci są świetnie przygotowani do jej prowadzenia.

Mewa z logo Fundacji Avalon

Marcin z Warszawy

• Subkonto w Fundacji Avalon pozwala mi na zbieranie środków na realizację ważnych potrzeb, które ze względu na moją niepełnosprawność są kluczowe dla poprawy jakości życia i funkcjonowania mnie i mojej rodziny, a byłyby trudne do osiągnięcia bez wsparcia z zewnątrz. Subkonto daje mi więcej możliwości do rozwoju i korzystania z życia.

na zdjęciu mężczyzna w okularach na wózku, uśmiecha się

Artur z Radomia

• Z subkontem w Fundacji Avalon mogę opłacić przyziemne, codzienne wydatki, a także spełniać marzenia. W sytuacjach nagłych komplikacji zdrowotnych z subkonta pokrywam koszty prywatnych wizyt lekarskich. Teraz przy wsparciu darczyńców chciałabym zrealizować wyjątkowy cel ― marzę, by pofruwać w tunelu aerodynamicznym. Dzięki ulotkom od Fundacji Avalon w moim sąsiedztwie nie jestem anonimowa. Mieszkańcy mojego osiedla poznali mnie i na wiele sposobów mi pomagają. Kocham naszą Fundację!

na zdjęciu kobieta w krótkich włosach która się uśmiecha

Barbara z Warszawy

• Trzymajcie tak dalej i pokazujcie nam, że człowiek to po prostu człowiek!

Zdjęcie Szczepana Rybińskiego

Uczestnik III Konferencji Sekson

• Gratuluję inicjatywy. Od lat pracując z osobami po urazach rdzenia kręgowego poruszam z nimi kwestie seksualności. Proszę działać, bo w moim rozeznaniu jest to zupełne pustkowie. Zadziwia mnie całkowite zaniechanie pomocy, edukacji i terapii dotyczącej tej sfery życia, które często niepotrzebnie uznaje się za utracone.

Mężczyzna w kasku jedzie na wózku

Fan Projektu Sekson

• Dzięki zbiórce uwierzyłem w ludzi, ich empatię. A dokładnie – doświadczyłem jej.

Michał Wideński

• Z jednej strony cieszę się, że moje helpowanie dobiegło końca i to ze 100% rezultatem, co pozwoli mi na realizację zakupu ortez, ale też brakuje mi emocji związanych z akcjami. To jest coś wspaniałego!

Łukasz Gała

Media o nas