Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Makaro Barbara

Nazywam się Barbara Makaro, mam 60 lat, od 4 roku życia choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe w postaci 1% od podatku należnego bądź darowizny umożliwiających mi pokrycie kosztów rehabilitacji oraz wspomagające samodzielne funkcjonowanie w życiu codziennym. Wymagam pomocy osób trzecich, odpowiedniego sprzętu i stałej rehabilitacji. Trudno jest prosić o pomoc dla siebie samej, ale wierzę we wrażliwość i bezinteresowność ludzi dobrej woli. Każde okazane wsparcie będzie dla mnie szansą na ponowne podźwignięcie się. Dzięki osobom na które trafiłam, mogę utrzymać odpowiednią kondycję fizyczną i nadzieję, że jutro będę potrafiła więcej. Chcę być bardziej samodzielna, tak aby bez niczyjej pomocy, o własnych siłach pokonywać trudności życia codziennego. Dochody jakie uzyskuję w postaci renty, w moim przypadku są zupełnie niewystarczające, dlatego zwracam się do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób mogliby mi pomóc. Każde okazane wsparcie będzie dla mnie szansą na przedłużenie mojej aktywności.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Makaro, 574 pomagacie mi Państwo spełniać marzenia o poprawie stanu mego zdrowia, dziękuję! Barbara

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3188
Ulotkę wygenerowano: 226
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież