Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Lekston Zbigniew

Nazywam się Zbigniew Lekston, mam 53 lata. Do końca maja 2010 r. byłem osobą bardzo energiczną i pracującą na dwa etaty. 1 czerwca 2010r. przeszedłem operację – tętniak aorty brzusznej, która niestety nie powiodła się. W efekcie trzy miesiące spędziłem w śpiączce, przeszedłem udar mózgu, miałem porażenie czterokończynowe i co najgorsze dla mnie – całkowicie utraciłem wzrok. 2 września 2014 r. z powodu pogorszenia się stanu zdrowia, krytycznego niedokrwienia kończyny dolnej, amputowano mi prawą nogę. Jestem zdany na pomoc innych, dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Nie chcę być ciężarem dla mojej rodziny, bez której bym sobie nie poradził. Rehabilitacja, leczenie i sprzęt pochłaniają mnóstwo środków finansowych, dlatego potrzebuję Państwa pomocy. Każda złotówka darowizny będzie dla mnie ogromną pomocą i wsparciem.

 

POZWÓL MI GODNIE ŻYĆ!

 

Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Lekston, 857 wesprzecie Państwo mnie i moją rodzinę w tych trudnych dla nas chwilach.

 

Z całego serca dziękuję za każdą ofiarowaną złotówkę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2804
Ulotkę wygenerowano: 293
Ulotkę wysłano mailem: 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież