Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kwiatkowski Daniel

 

Witam. Nazywam się Daniel Kwiatkowski. Od urodzenia choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe spowodowane komplikacjami okołoporodowymi. Poruszam się za pomocą dwóch kul łokciowych.

Dzisiaj jestem 27-letnim chłopakiem czynnym zawodowo i aktywnie uczestniczę w życiu społecznym i sportowym. Obecnie trenuję podnoszenie ciężarów, niegdyś pływanie i rekreacyjnie nurkowanie. Jestem z tego bardzo zadowolony i czuję się też spełniony życiowo.

Ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie codzienna, ciężka rehabilitacja, która jest mi niezbędna, abym mógł się spełniać w tych wszystkich dziedzinach życia. Bez systematycznej rehabilitacji nie ma efektów. Jest ona jednak dla mnie bardzo kosztowna. Pomimo tego, że jestem czynny zawodowo, jest to dla mnie ogromny wydatek. Jeśli przerywa się rehabilitację, to efekty wcześniejszej pracy zanikają, pojawiają się na nowo przykurcze w stawach i ograniczona ruchomość. Na co dzień pracuję w pozycji siedzącej przy komputerze, co również nie sprzyja poprawie sprawności i funkcjonowania.

Oprócz opłacenia kosztów codziennej rehabilitacji, Państwa wsparcie chciałbym również przeznaczyć na zakup sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego oraz turnusy rehabilitacyjne.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem KWIATKOWSKI,24 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach i realizacji moich marzeń.

Serdecznie dziękuję.
Daniel Kwiatkowski

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2911
Ulotkę wygenerowano: 299
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież