Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kwaśniak Krzysztof

 

Nazywam się Krzysztof. Mam 22lata. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Dzięki intensywnej rehabilitacji prowadzonej od pierwszych miesięcy życia mogę samodzielnie chodzić. Z powodu porażenia ośrodka artykulacji mam problemy z wyraźną mową. Mam też obniżoną sprawność manualną i napięcie mięśniowe, przez co szybko męczę się przy wykonywaniu różnych czynności życiowych. Jestem niedojrzały emocjonalnie i często zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku.  Ludzi darzę wielką życzliwością i łatwo nawiązuję kontakty, przez co jestem powszechnie lubiany. Jestem zawsze chętny do pomocy innym.
Moją pasją są autobusy. Znam na pamięć trasy wszystkich linii autobusowych w Warszawie! Na bieżąco śledzę wszelkie zmiany w rozkładach. Marzę, aby zostać kierowcą autobusu. Niestety, przy obecnym stanie zdrowia, jest to dla mnie nieosiągalne. 
Środki, które mógłbym uzyskać dzięki Państwa pomocy umożliwią mi dalszą rehabilitację ruchową i neurologiczną.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kwaśniak, 538 możecie Państwo wspomóc moją rehabilitację, w wyniku której uzyskam zdolność do samodzielnego funkcjonowania w życiu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2067
Ulotkę wygenerowano: 333
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież