Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kura Dawid

 

Nazywam się Dawid Kura, mam 24 lata. Od maja 2011 roku jestem osoba niepełnosprawną. W dniu 07.05.2011r. w drodze do pracy uległem wypadkowi komunikacyjnemu, od tamtego czasu nie mogę sam egzystować. Doznałem urazu kręgosłupa piersiowego z porażeniem kończyn dolnych. W tym momencie jestem osobą przykutą do wózka inwalidzkiego. Ponadto miałem również uszkodzoną tętnicę pachową w lewej ręce, co doprowadziło do niedokrwistości całej ręki, a w konsekwencji amputacji na wysokości ramienia. 
Nie wiem, czy są Państwo w stenie wyobrazić sobie, jak radykalnie zmieniło się moje życie. Wcześniej byłem chłopakiem pełnym energii z planami na przyszłość. W obecnej sytuacji nie widzę sensu w swoim życiu. Jedyne co mi pozostało, to walczyć o lepsze jutro. Niestety na to potrzebuję dużo środków finansowych, których nie mam. Oczywiście mam wielkie wsparcie ze strony mojej rodziny. Jednak koszty zakupu protezy ręki, wózka elektrycznego (gdyż jedna ręką nie da się pchać zwykłego) dalsze leczenie rehabilitacyjne i koszty przystosowania domu do mojego kalectwa, przekraczają możliwości mojej niezamożnej rodziny. 
Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem KURA 1095, pomagacie mi Państwo przestać być ofiarą tego nieszczęśliwego wypadku, a stać się znów aktywną osobą.
Zapewniam o niezmierzonej wdzięczności za każdą, nawet najmniejszą pomoc, jakiej będą Państwo mogli mi udzielić w przywracaniu mnie do samodzielności i wiary w lepsze jutro.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4973
Ulotkę wygenerowano: 579
Ulotkę wysłano mailem: 5

Komentarze  

0 #1 DAWID 2013-01-03 13:46
PROSZE O POMOC!!!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017