Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kulus Magdalena

Mam na imię Magda. W życiu najbardziej lubię wyzwania, nigdy się więc nie nudzę. Jestem autorką książki "Blondyn i Blondyna", która ukazała się w serii "Monika Szwaja poleca" nakładem Wydawnictwa SOL. W 2014 roku w tym samym wydawnictwie wydałam powieść "Nie tylko o łajdakach". Zawodowo zajmuję się promocją. Z wykształcenia jestem polonistką – współpracuję m.in. z czasopismem o książce dla dziecka „Guliwer”. Jestem założycielką i prezesem honorowym Stowarzyszenia Osób Chorujących na Rdzeniowy Zanik Mięśni "SMAk Życia". Od urodzenia choruję na zanik mięśni. W związku z tym mam mało siły, poruszam się na wózku. Jedynym lekiem na moją chorobę jest rehabilitacja. Fundusze zbieram głównie na ćwiczenia, a także na turnusy rehabilitacyjne. Zebrane środki wykorzystuję również na naprawy i konserwację mojego wózka elektrycznego, specjalnej windy, dzięki której mogę się wydostać z domu i podnośnika. Tylko dzięki tym sprzętom i zajęciom z fizjoterapeutami mogę pracować, prowadzić aktywne życie i stale rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje.

 

POMÓŻ MI ŻYĆ AKTYWNIE!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kulus, 695 pomagacie mi Państwo żyć aktywnie pomimo mojej choroby. Za wszelkie formy pomocy (także za ciepłe myśli!) serdecznie dziękuję.

Zapraszam na moje blogi: www.blondyniblondyna.blox.pl, www.blondyni.blox.pl

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 8950
Ulotkę wygenerowano: 387
Ulotkę wysłano mailem: 15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież