Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Książek Tomasz

Nazywam się Tomasz Książek, mam 27 lat i od ponad trzech lat moje życie nierozerwalnie wiąże się z niepełnosprawnością. Wypadek komunikacyjny, któremu uległem w czerwcu 2012 roku całkowicie zmienił i przewartościował moje życie. W kilka sekund stałem się osobą niepełnosprawną. Mam całkowicie porażone nogi i częściowo sprawne ręce. Moje całe życie uległo całkowitej zmianie. Jedyne, co nie zmieniło się to mój upór i wytrwałość. Rehabilitacja, zaangażowanie rodziny i przyjaciół dają mi siłę i motywację, by nie załamać się. Każdego dnia zmagam się z przeszkodami wynikającymi z moich ograniczonych możliwości. Mimo tego, iż poruszam się na wózku walczę o to, by żyć normalnie.

By powrócić do czynnego udziału w życiu społecznym i zawodowym, muszę codziennie przechodzić rehabilitację i indywidualne ćwiczenia w domu. Rehabilitacja, konieczne do funkcjonowania pomoce i sprzęt są bardzo kosztowne. W obecnej sytuacji zdrowotnej nie jestem w stanie samodzielnie pokryć kosztów z tym związanych. Dzięki Państwa wsparciu i hojności będę mógł kontynuować usprawnianie, co pozwoli mi małymi krokami wrócić do życia w społeczeństwie.

Serdecznie dziękuję za darowizny przekazane w poprzednim roku rozliczeniowym.

 

POMÓŻCIE MI PAŃSTWO BYĆ BARDZIEJ SPRAWNYM

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Książek, 1800 pomagacie mi Państwo w powrocie do zdrowia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3064
Ulotkę wygenerowano: 276
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież