Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Krak Julia

Jula urodziła się w styczniu 2009 r. jest cudowną, kochaną niestety chorą dziewczynką. Przeszła bardzo długą drogę jeśli chodzi o diagnozę od dziecięcego porażenia mózgowego po liczne wstępne diagnozy lekarzy aż wreszcie na koniec 2016 r. otrzymaliśmy wynik mutacja genu KCNB1. Jest to ultrarzadka choroba a Jula jest z taką mutacją jedyna na świecie wiemy natomiast, że gen ten jest odpowiedzialny za występowanie padaczki u dzieci, dodatkowo Julia ma mikroduplikacje 22q11.2. Obie te zmiany są de novo tzn., że my-rodzice Julki ich nie mamy a u niej stworzyły się same. Pomimo otrzymanej po latach diagnozy wciąż wiemy za mało o tych zmianach. Jula ma padaczkę lekooporną obecnie jest na 3-ech lekach, opóźnienie psychoruchowe w stopniu znacznym, wadę stóp dodatkowo jedna noga jest krótsza, mimowolne ruchy palców oraz stereotypia. Julcia wciąż wymaga opieki osoby dorosłej we wszystkich codziennych czynnościach. Jest pod opieką psychologa, terapeuty SI, logopedy, neurologopedy, fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów. Julcia potrafi wypowiedzieć około 10 słów wiemy, że przy odpowiedniej stałej i intensywnej terapii oraz rehabilitacji jest w stanie osiągnąć więcej dlatego Wszystkich prosimy o wsparcie, dla Julki liczy się każdy grosz w dążeniu do samodzielności.

 

POMÓŻ JULII W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Krak, 1220 wspieracie Państwo codzienne funkcjonowanie Julii.

Ewelina i Witek (rodzice) 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 6031
Ulotkę wygenerowano: 371
Ulotkę wysłano mailem: 3

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017