Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kozłowska Weronika

Nazywam się Weronika Kozłowska i mam 21 lat. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni typu III a. Jest to bardzo rzadka choroba uwarunkowana genetycznie. W tej chwili nie ma skutecznego leczenia farmakologicznego. Spowolnić postepowanie choroby może jedynie rehabilitacja, a w codziennym funkcjonowaniu bardzo pomocne są specjalistyczne urządzenie, takie jak elektryczny napęd do kół (system e-motion), podnośnik do samochodu czy też obrotowe siedzenie samochodowe. Ostatnio z zapartym tchem śledzę wszelkie wzmianki o testowaniu oraz unowocześnianiu egzoszkieletu, dzięki któremu mogłabym znów stanąć́ o własnych siłach,  a może nawet przejść́ kilka kroków :-) Z nadzieją patrzę także na wszelkie próby kliniczne związane z komórkami macierzystymi oraz lekami, które mogłyby spowolnić lub zatrzymać dalsze postępowanie choroby.

Jestem osobą wesołą i kontaktową, zawsze staram się nawiązywać nowe znajomości. Studiuję prawo na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, w szczególności z gatunku fantasy, od czasu do czasu w moje ręce wpadają także kryminały oraz powieści prawnicze.

 

WSPOMÓŻ MNIE I MOJĄ REHABILITACJĘ!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kozłowska, 1175 wspierają Państwo mój rozwój.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2255
Ulotkę wygenerowano: 295
Ulotkę wysłano mailem: 33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież