Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kozłowska Weronika

Nazywam się Weronika Kozłowska i mam 22 lata. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni typu III a. Jest to bardzo rzadka choroba uwarunkowana genetycznie. Do niedawna nie było skutecznego leczenia farmakologicznego. Spowolnić postępowanie choroby mogła jedynie rehabilitacja. Ostatnio pojawił się nowy lek NUSINERSEN, który po wielu badaniach klinicznych, został uznany za bardzo skuteczny. Sprawia on, że pacjenci staja się silniejsi, przy czym by zachować poprawę należy brać go przez całe życie.  Lek ten jest już podawany metodą compassionate use w wielu krajach Europy, jednak jego przewidywany koszt jest bardzo wysoki. W oczekiwaniu na pojawienie się dostępności leczenia w Polsce, środki uzyskane z 1% przeznaczę na rehabilitację oraz nowy wózek. 

Jestem osobą otwartą i staram się pozytywnie patrzeć na świat. Lubię nawiązywać nowe kontakty oraz nie boję się wyzwań. Studiuję na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Myślę też o poszerzeniu moich zdolności językowych o hiszpański.  W wolnym czasie uwielbiam czytać książki. 

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kozłowska, 1175 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2362
Ulotkę wygenerowano: 307
Ulotkę wysłano mailem: 33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież