Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kowalewska Katarzyna

Szlachetni Darczyńcy, jestem 43-letnią, samotną matką, która po raz 4 w życiu znalazła się na wózku inwalidzkim. Z niepełnosprawnością zmagam się od urodzenia, zaczęłam chodzić w wieku 5ciu lat, potem były m.in.: nawykowe zwichnięcia, powypadkowe złamania i zmiażdżenia kości, postępujące zaniki mięśni, plamisty zanik kości, wysiękowe zapalenia stawów, wtórne skoliozy i zwyrodnienia oraz inne przewlekłe choroby (wyniszczenie metaboliczne, niewydolność nadnerczy, niedoczynność tarczycy, guz piersi). Przeszłam 6 skomplikowanych operacji, lata leczenia i rehabilitacji. Niemniej nigdy się nie poddałam i zawsze walczyłam o poprawę zdrowia i warunków życia. Dzięki temu zdarzały się powroty do większej sprawności, które pozwoliły mi na ukończenie studiów wyższych oraz zawodową aktywność. W końcu pogarszający się stan zdrowia zmusił mnie do zaprzestania pracy. Na przekór wszystkiemu nie tracę jednak nadziei, tym bardziej, że mam realną szansę, by w przyszłości chodzić o kulach. Wymaga to jednak operacji, leczenia i długiej, kosztownej rehabilitacji. Muszę też zakupić konieczny sprzęt do rehabilitacji w warunkach domowych, którą aktualnie mam zaleconą. Mój dom wciąż jest nieprzystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Utrzymuję się z renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji, która ledwie wystarcza na żywność i opłaty. Zwracam się zatem z prośbą do ludzi o wrażliwym sercu o wsparcie w finansowaniu mojej niezbędnej rehabilitacji i dalszego leczenia oraz wszelką inną pomoc.

 

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

 

Jeśli zdecydujesz się mnie wesprzeć z pomocą Fundacji AVALON możesz to zrobić przekazując 1% podatku lub darowiznę na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalewska, 5095. A każda, nawet najmniejsza wpłata ma dla mnie wagę szczerego złota. Wszystkim Wielkodusznym Darczyńcom ogromnie dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 757
Ulotkę wygenerowano: 60
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież