Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kostrzewa Bartosz

Bartosz Kostrzewa od 4 lat zmaga się ze skutkami nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego. Pomimo  bardzo ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku którego wiele miesięcy był w stanie śpiączki jego stan świadomości zwiększa się z każdym rokiem. Bartek nadal jest porażony czterokończynowo i wymaga całodobowej opieki, ale dzięki systematycznej, codziennej rehabilitacji i pracy z logopedą Bartek uśmiecha się, powtarza słowa, stara się potwierdzać lub zaprzeczać gestem głowy odpowiedzi na pytania, pokazuje ręką obrazki i słowa. Przed nami jest jeszcze wiele pracy ale najważniejsze jest to, że Bartek do tej pracy nastawiony jest pozytywnie. Dzięki dotychczasowej Państwa pomocy, Bartka codziennie odwiedza 3 rehabilitantów, w zeszłym roku również uczestniczył w turnusie usprawniającym.

Obecnie staramy się o dofinansowanie zakupu CYBEROKA dzięki, któremu będziemy mogli sprawniej się komunikować. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować dotychczasowym darczyńcom za okazane wsparcie i pomoc. Wasz 1% jest dla nas bardzo ważny gdyż jest szansą na lepsze życie dla Bartka, a dzięki temu dla całej naszej rodziny.

POMÓŻ BARTKOWI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kostrzewa, 1663 pomagacie Państwo Bartkowi w powrocie do zdrowia.

Dziękujemy!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT 2016!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2016. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, prosze kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2015-2016 e-file sp. z o.o.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 10230
Ulotkę wygenerowano: 587
Ulotkę wysłano mailem: 11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież