Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kosmala Andrzej

Nazywam się Andrzej Kosmala, mam 48 lat. W 1995r. uległem wypadkowi samochodowemu, w skutek którego doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym (porażenie czterokończynowe). Teraz poruszam się na wózku inwalidzkim i każdego dnia uczę się na nowo samodzielności i niezależności. Choć trwa to już tak długo, to tylko kosztowna rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne oraz odpowiedni sprzęt pomagają mi zmagać się z moją niepełnosprawnością.

 
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Trwałe kalectwo spowodowało, iż bardzo często muszę korzystać z pomocy lekarzy specjalistów oraz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, a ze względu na miejsce zamieszkania (małe miasteczko) koszty leczenia znacznie wzrastają. Stan zdrowia sprawia, że nie jestem w stanie podjąć pracy, a renta nie pozwala na skromne utrzymanie oraz koszty rehabilitacji, zakupu sprzętu ortopedycznego, pokrycie kosztów związanych z pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistycznych badań i zakupu leków. 
 
POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNYM!
 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kosmala, 1657 wspieracie Państwo mój plan powrotu do zdrowia.
 
Z całego serca dziękuję za każdą pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2690
Ulotkę wygenerowano: 376
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież