Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kosecka Ewa

Witam. Nazywam się Ewa Kosecka. Mam zaledwie 37 lat. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe i padaczkę. Mam nadciśnienie tętnicze i wrodzoną niedoczynność tarczycy. Jestem po udarze mózgu, a także mam Zespół Turnera z oligofrenią. Od kilku lat niedowidzę, mam 95-100% ubytku słuchu, słyszę w 20% dzięki protezie-implancie słuchowym typu Baha, składającej się z dwóch części. Jedną część mam wewnątrz głowy przymocowaną do kości, a druga część w postaci "śruby" znajduje się na zewnątrz głowy za uchem. Tę "śrubę" należy codziennie przemywać, aby nie tworzył się wokół niej stan zapalny.

To nie wszystko – mam także znaczną osteoporozę, łamliwość kolan, trudności z chodzeniem, skierowanie na leczenie operacyjne - endoprotezy obu kolan, a na dodatek mam problemy z mową. Już NIEDOSŁYSZĘ - NIEDOWIDZĘ - NIE MOGĘ CHODZIĆ - WYPOWIADAĆ SIĘ, a po UDARZE MÓZGU mój stan zdrowia ZNACZNIE SIĘ POGORSZYŁ!

Może mi POMÓC tylko STAŁA SPECJALISTYCZNA i kosztowna, codzienna REHABILITACJA oraz LECZENIE w RÓŻNYCH SPECJALISTYCZNYCH PORADNIACH.

 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOSECKA, 1565 pomagacie mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Liczę na Państwa POMOC!

Z góry serdecznie DZIĘKUJĘ za DOBROĆ WASZEGO SERCA.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3413
Ulotkę wygenerowano: 309
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież