Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kisłowska Lena

Lena urodziła się w 2011 roku z zespołem wad mnogich, zdiagnozowanych jako zespół Cornelii de Lange (CdLS). Jest niezwykle pogodną i radosną dziewczynką, skarbem i oczkiem w głowie rodziców. Znajduje się pod stałą opieką wielu specjalistów, w tym logopedy, ponieważ nie mówi. Lenie potrzebna jest intensywna terapia logopedyczna, ponieważ wypowiada tylko kilka słów. Córka potrzebuje ciągłej stymulacji, zaopatrzenia w protezy mowy, a to niestety wiąże się z dużymi wydatkami. My rodzice, każdego dnia poprzez pracę z dzieckiem, stymulację i zabawę, dajemy jej nadzieję bycia w przyszłości samodzielną i szczęśliwą. Do tego potrzebne są środki finansowe, za które będziemy niezmiernie wdzięczni ludziom wielkiego serca. Dlatego bardzo prosimy Państwa o pomoc i z góry za nią dziękujemy.

 

POMÓŻ LENIE W BYCIU SAMODZIELNĄ!

 

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc! Przekazując 1% podatku lub darowiznę  Fundacji Avalon z dopiskiem Kisłowska, 5797 pomagają Państwo Lenie w walce z chorobą. W imieniu córki bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 977
Ulotkę wygenerowano: 67
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież