Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Karczewski Daniel

Nazywam się Daniel Karczewski. Mam 58 lat. Od 17 roku życia jestem sparaliżowany od pasa w dół wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nieodwracalne uszkodzenie rdzenia kręgowego odebrało mi możliwość normalnego funkcjonowania. Nadmiernie gromadzący się płyn mózgowo - rdzeniowy pogarsza mój stan. Z roku na rok paraliż postępuje odbierając mi władzę nad moim ciałem. W tej chwili sprawna pozostała mi tylko lewa ręka i jedynie systematyczna rehabilitacja może spowolnić ten proces. Zabiegi rehabilitacyjne refundowane przez NFZ nie są wystarczające. Jestem zmuszony prosić Państwa o pomoc, ponieważ moja sytuacja materialna nie pozwala mi na ratowanie mojego zdrowia w pełni. Jak każdy pragnę żyć w miarę normalnie i niezależnie. Nie poddaję się na przekór wszystkiemu. Dziękuję za pomoc.

 

PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!

 

Z Waszą pomocą będzie mi łatwiej zadbać o zdrowie. Dlatego będę ogromnie wdzięczny za przekazanie 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem Karczewski, 1656. 1% to tak niewiele, a tak dużo znaczy.

 

Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2259
Ulotkę wygenerowano: 350
Ulotkę wysłano mailem: 26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież