Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kamiński Stanisław

 

Stanisław Kamiński -  naukowiec i wynalazca: stworzył oryginalną metodę pomiarową, na bazie której zbudował kilkadziesiąt urządzeń laboratoryjnych, autor wielu wynalazków - ostatnio w USA i UE, obecnie prowadzi projekt badawczy w ramach funduszy europejskich, członek PKN i CEN, emerytowany biznesmen, wspaniały mąż, tata i dziadek, mój tata. Od 2011 roku tata walczy z nowotworem prostaty. W 2012 był operowany, jednak w 2013 konieczna była operacja przerzutów. Od 2014 tata jest poddawany chemioterapii, niestety ma już paskudę rozsianego po całym organizmie, włącznie z przerzutami do kości, co jest straszliwie bolesne. Dotarliśmy do miejsca, gdzie lekarze w ramach NFZ mogą zaoferować jedynie opiekę paliatywną. Nie godzimy się z tym, tata się nie poddaje, cały czas aktywnie pracuje i chcemy, aby tak zostało jak najdłużej. Na raka prostaty są dostępne leki najnowszej generacji, które skutecznie przedłużają życie i poprawiają  jego jakość. Lek nazywa się Xtandi i koszt miesięcznej kuracji wynosi obecnie około 8000 zł. Sprawdzaliśmy ceny prawie na całym świecie, niestety nigdzie nie jest taniej, ale w wielu krajach ten lek jest refundowany. U nas niestety wciąż nie… Tata rozpoczął już kurację, kupiliśmy pierwsze opakowania, ale nie oszukujmy się, sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć takich kosztów leczenia. 

 

POMÓŻ NAM W WALCE Z CHOROBĄ !

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kamiński, 5325 pomagacie Państwo w walce o szansę na leczenie.

Dane do przelewów z zagranicy:

http://www.fundacjaavalon.pl/start/aktualnosci/dane_do_przelewow_walutowych_i_z_zagranicy.html

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 330
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież