Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Kamiński Michał

Witam. Nazywam się Michał Kamiński, urodziłem się w 1988r. W 1992 r., podczas badania dna oka, okulista zdiagnozował u mnie guz, który umiejscowiony był między III, a IV komorą mózgu. Od tego czasu zacząłem przechodzić liczne operacje i badania.

W 2002 r. nastąpiła wznowa miejscowa procesu nowotworowego, co wiązało się z kolejnym zabiegiem. Po nim stwierdzono niedowład połowiczy prawostronny – a także, brak kontaktu słownego oraz zaburzenia świadomości.

Z moją mową i świadomością jest już w porządku, ale niestety niedowład wciąż się utrzymuje. Z osoby w pełni sprawnej, na przestrzeni kilku lat, stałem się osobą niepełnosprawną i niezdolną do samodzielnej egzystencji. Systematyczna rehabilitacja spowodowała powolny powrót do sprawności, stając się szansą na poprawę funkcjonowania. Niestety, jest ona bardzo kosztowna.

Zgromadzone środki przeznaczę na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i godne życie. Każda jedna wpłata zwiększa ilość mojej rehabilitacji i szansę na lepsze jutro. Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę i tym sposobem za okazaną pomoc.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O MOŻLIWIE GODNE ŻYCIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kamiński, 2932 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. 

„Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje.”

Jan Paweł II

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2787
Ulotkę wygenerowano: 272
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież