Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jeżewski Maciej

Cześć, jestem Maciek, którego znacie ze świata wirtualnego. Pewnie każdy z Was się zastanawia czemu tylko z wirtualnego. Dziś chciałem opowiedzieć coś o sobie. Jako noworodek przeszedłem operacje (przepuklina oponowo rdzeniowa, brak 2 mięśni, stopa końska szpotawa, płaskostopie i niedowład, brak przywodziciela odwodziciela 4 głowego uda). 

Mam PROBLEM, którego sam już nie jestem w stanie przeskoczyć. Wierząc w moc znajomości i siłę grupy, proszę Was o pomoc. Mam 31 lat, mieszkam niedaleko Warszawy w pięknym miejscu, którego nawet nie jestem w stanie zobaczyć. Na co dzień jestem zwykłym, uśmiechniętym facetem, który chciałby funkcjonować normalnie. Ze względu na obecną sytuację nie jest w stanie podjąć pracy, o jakiej bym marzył. Jest też dla mnie problemem spotkanie się ze znajomymi.

Jednym słowem cały mój świat, to świat wirtualny. Przez zepsuty aparat do poruszania się jestem uwieziony w nim. Niestety nie jestem w stanie sam sfinansować zakupu. Dlatego wierząc w siłę internetu Bardzo Was proszę o pomoc w zebraniu funduszy na ten cel. Bardzo chciałabym Wejść w świat realny, poznać ludzi, zacząć pracować. Są to tak przyziemne marzenia, a ja sam nie mogę ich spełnić. W związku  z tym proszę ludzi dobrego serca o pomoc w realizacji moich, jakże prostych marzeń. Liczę, że znajdą się ludzie, którzy zechcą wesprzeć mnie i pomogą mi, bym mógł sam utrzymać siebie i godnie na siebie zarabiać.

 

POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jeżewski, 2383 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

epitypobierz

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

epityuruchom

 

 

Program e-pity Copyright 2016-2017 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2276
Ulotkę wygenerowano: 212
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

opineo avalon 2017